KONST / Litografier / Färglitografi 11809348
nr 1180 9348
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Storkyrkan. Signerad, numrerad 337/360, motivet: 51x24
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:02:09
29/4 11:35:23
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren